Ponuka tréningov

SKUPINOVÉ TRÉNINGY 4 - 10 osôb

V skupine zažiješ pravú atmosféru tréningu, pretože nemakáš sám, makajú aj tvoji "spolubojovníci". Ďalšou výhodou tréningu v skupine je, že často budeš pracovať vo dvojici, čo je ideálny spôsob na nácvik technických prvkov. Ak si chceš po určitom zdokonalení vyskúšať aj sparing (boxovanie so súperom), tak tu je na to ideálna príležitosť. Pozor! - do sparingu však nikto nie je nútený! Pokiaľ je v programe tréningu sparing, tak to platí len pre tých, ktorí o to majú záujem, pričom tréner dbá na primeranosť dvojíc. Ostatní vykonávajú inú boxerskú nekontaktnú činnosť. V neposlednom rade je výhodou skupinového tréningu najnižšia cena - iba 4 euro / tréning.

INDIVIDUÁLNE SÚKROMNÉ TRÉNINGY

Chceš byť na tréningu len ty a tréner? V tom prípade je tu pre teba individuálny súkromný tréning. Na týchto tréningoch pracuje tréner s klientom v najužšom kontakte, tréning je možné prispôsobiť podľa požiadaviek, napr. zameranie na

  • zdokonalovanie boxerskej techniky
  • kondičné zameranie (aj ako doplnok prípravy pre iné športy)
  • úprava hmotnosti - boxerský tréning zameraný na spaľovanie tukov a posilnenie svalstva
  • všeobecný tréning podľa trénera

TRÉNINGY PRE ŽENY

Boxerský tréning je vhodný aj pre ženy, veď predsa dokonale spaľuje kalórie a spevňuje postavu. Váš záujem však môže byť aj úplne iný - jednoducho sa naučiť boxovať a dobre si zašportovať. Netreba sa báť kontaktu, boxerský tréning zahŕňa množstvo foriem a metód, kde sa človek kvalitne "vybúcha" a pritom sa nikomu nič nestane.

SÚKROMNÉ TRÉNINGY VO DVOJICI

Tréning 2 osôb je výborný v tom, že okrem dostatočného času na prácu s trénerom máte možnosť robiť aj nácviky technických prvkov vo dvojici, v prípade záujmu aj sparovať (boxovať proti sebe). A netreba zabúdať - že dvom sa maká vždy lepšie ako jednému:) Tréning vo dvojici je vhodný aj pre ženy, prípadne aj pre zmiešaný pár.